На Хмельниччині прикрили чергову підпільну АЗС

Економіка

На Хмельниччині триває операція «Акциз» з метою очищення ринку від фальсифікованих та незаконно ввезених на територію України паливо-мастильних матеріалів, збільшення надходження акцизного податку до державного бюджету.

В рамках цієї операції працівники податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області спільно з  УСБУ встановили черговий факт незаконної торгівлі на АЗС бензином, дизельним пальним  та скрапленим газом.

«З протиправного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей орієнтовною вартістю понад пів мільйона гривень, в тому числі паливно-мастильних матеріалів у загальній кількості 9500 літрів, орієнтовною ринковою вартістю  більше 200 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні фіскальної служби.

За вказаним фактом відносно дій громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Санкція статті передбачає накладення штрафу від 17 тисяч до 34 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передано на відповідальне зберігання.

Нагадаємо, на Хмельниччині працівники податкової та фіскальної служби встановили  факт незаконної роздрібної торгівлі бензину, дизельного пального та скрапленого газу без дозвільних документів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм