На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають від підприємців «благодійні внески»

Економіка

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу громадян та підприємців краю на активізацію шахраїв, які злочинним шляхом вимагають гроші у платників податків.

Так, за інформацією податківців, представники суб’єктів підприємницької діяльності повідомили їм про те, що до них телефонують невстановлені особи, представляючись посадовцями податкової служби. Незнайомці  вимагають перерахувати їм певні суми коштів як благодійні внески на карткові рахунки.

«Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів. Тож для запобігання діяльності шахраїв податкова служба Хмельниччини просить громадян бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватись на провокації та за жодних обставин не перераховувати кошти зловмисникам», – наголосили в ДПС обалсті.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб слід негайно повідомити поліцію на «102», а також Головне управління ДПС у області у будь-який зручний спосіб, зокрема й на (0382) 61-84-85.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм