На Хмельниччині реалізовуватимуть екопроект ООН

Екологія

В Хмельницькій обласній військовій адміністрації обговорили програму розвитку ООН «Сприяння сталому веденню тваринництва та збереженню екосистем на півночі України». Реалізовуватиметься ця ініціатива впродовж 2022-2026 років у 7 областях, серед яких і Хмельницька.

Провів засідання робочої групи заступник начальника ОВА Володимир Білик, у ній взяли участь представники профільних підрозділів адміністрації, місцеві фахівці та науковці.

Проект «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України» – ініціатива, яка присвячена Україні в рамках Глобальної програми впливу GEF (Глобальний екологічній фонд) на продовольчі системи, землекористування та відновлення. Цей проект стимулює перехід до сталого тваринництва в Північній Україні, де переважають торфовища, із одночасною боротьбою проти деградації земель.

(Фото Хмельницької ОДА)

Також його мета — знизити викиди парникових газів, сприяти родючості ґрунтів та збереженню видів, що знаходяться під загрозою зникнення.

Хмельниччина – регіон, який займає лідируючі позиції у сфері сільськогосподарського виробництва в Україні. Наша область багата на природні ресурси та має великий туристичний потенціал, і ми, як обласне керівництво, розуміємо усю важливість їх збереження, – наголосив Володимир Білик. – Попри складні часи, ми відстоюємо забезпечення якомога кращих умов природокористування та покращення навколишнього середовища краю, тому ми підтримуємо реалізацію таких ініціатив.”

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм