На Хмельниччині розпочали щеплення чиновників проти COVID-19 вакциною «Pfizer»

Здоров‘я


Сьогодні, 23 червня, у Хмельницькій області розпочали планову вакцинацію працівників органів влади і місцевого самоврядування. Охочих імунізуватися наразі зареєструвалося близько трьох тисяч. Використовують вакцину «Pfizer».

Одним із перших, хто отримав дозу у центрі вакцинації в Хмельницькому, де розгорнули тимчасовий пункт, став голова облдержадміністрації Сергій Гамалій. Посадовець каже, що міг і раніше це зробити, але чекав своє черги. Проте знає, що перехворів коронавірусом безсимптомно і має антитіла.

Дочекався своєї черги і заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш. Переконує, що після вакцини почувається відмінно і сподівається, що завдяки теперішній вакцинації вдасться зменшити навантаження на медзаклади восени.

Окрім них, як йдеться в матеріалі МТРК «Місто», на вакцинацію записались й інші посадовці ОДА, а також обласної та міської рад.

За словами головної спеціалістки Департаменту охорони здоров’я ОДА Світлани Лукаш, Хмельниччина отримала доручення провести вакцинацію чиновників саме «Pfizer». Таку ж вакцину напередодні роздали мобільним бригадам і на райони.

Ревакцинація відбуватиметься через 21-28 днів. Тож для цього вже зарезервували другу дозу вакцини «Pfizer».

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, в Україні розпочалася вакцинація організованих колективів, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, бажаючих щепитися.

У прийдешні вихідні продовжать роботу центри масової вакцинації у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Тут усі охочі, хто записався через «Дію», отримають щеплення вакциною «CoronaVac».

Станом на сьогодні, 23 червня, антикоронавірусну імунізацію пройшли понад 65 тисяч мешканців області.

(Фото – скріншоти МТРК «Місто») 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм