На Хмельниччині розслідують майже тисячу фактів коронавірусного захворювання медиків

Здоров‘я

До управління Держпраці у Хмельницькій області надійшло 1202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19 серед медиків. У 219 з них розслідування вже завершене.

Про це 10 листопада під час позачергового засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив перший заступник начальника управління Олександр Логвін.

Він зазначив, що з усіх повідомлень 8 – зі смертельним наслідком (КНП «Хмельницька обласна лікарня», КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги», Білогірська, Теофіпольська, Кам’янець-Подільська та Хмельницька ЦРЛ).

«Наразі завершено 219 розслідувань випадків гострого професійного захворювання СОVID-19, з них 101 визнано таким, що не пов’язано із виробництвом, в тому числі і 2 випадки із смертельним наслідком», – сказав посадовець.

У 118 випадках гостре професійне захворювання СОVID-19 пов’язане із виробництвом.

За його словами, на сьогодні працює 6 спеціальних комісій із розслідування смертельних випадків серед медичних працівників. Щодо своєчасного та належного розслідування таких фактів, обласна комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила відповідне рішення.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм