На Хмельниччині в асфальт «закатають» понад 1,7 млрд грн

Інфраструктура

У поточному році для ремонту доріг державного значення на території  Хмельниччини передбачено 1,05 мільярда гривень. Ще 697 мільйонів гривень – субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Про це інформують в управлінні інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації.

Загалом, цьогоріч «Укравтодор» планує оновити 4500 кілометрів доріг по всій країні. Також, що згідно з планами відомства, через Хмельниччину проляже новий маршрут М-30 Стрий – Ізварине, що об’єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Загальна довжина траси – 1392,3 кілометра.

Нагадаємо, найдовша в країні дорога М-30 (символічно до 30-річчя незалежності) має з’єднати Західну і Східну Україну. В рамках реалізації цього проєкту на території області оновлять 96 кілометрів дороги, 2 шляхопроводи та об’їзну міста Хмельницький.

За інформацією служби автодоріг в Хмельницькій області, днями уряд затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм