На Хмельниччині відновлено світло об’єктам критичної інфраструктури

Війна в Україні

У Хмельницькій області відновили електропостачання об’єктам критичної інфраструктури, які були знеструмлені внаслідок потужної ворожої атаки. Також поступово повертають світло в оселі.

За інформацією “Хмельницькобленерго”, енергетики заживили критичну інфраструктуру області. Наразі електрична енергія відсутня частково в 42 населених пунктах, повністю – в 63.

Продовжуємо перезаживлювати оселі та об’єкти побутових і непобутових споживачів за аварійною схемою живлення”, – йдеться в повідомленні.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зазначив, що після терористичної атаки місто фактично було майже повністю знеструмлене.

Але, вже навчені досвідом і маючи обладнання, ми оперативно відновили водопостачання і роботу каналізаційного господарства. Усі котельні працюють. Досі є перебої з електропостачанням. Зараз заживлена вся медицина, освіта, інші важливі об`єкти. Плануємо до кінця дня заживити 95 відсотків споживачів”. – сказав Симчишин.

Він зауважив, що лише в Південно-Західному мікрорайоні можлива подача світла погодинно.

Наскільки довго це триватиме – сказати зараз неможливо”, – додав мер.

Також через перебої з електропостачанням частина тролейбусних маршрутів до вечора не курсуватиме, замість них пасажирів перевозять автобуси.

У Шепетівці, як повідомив Укрінформу міський голова Віталій Бузиль, також поступово відновлюють подачу світла та води.

Маємо пошкодження об’єктів інфраструктури. Тому із водою, і з електроенергією можливі перебої. Але всі служби безперервно і в посиленому режимі працюють. Також котельні підприємства теплових мереж працюють у штатному режимі”, – сказав Бузиль.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, атака тривала 3 години: на Хмельниччині розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

ТЕМА: ВІЙНА В УКРАЇНІ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook