На Хмельниччині вилучили понад 1600 літрів фальсифікованої горілки та коньяку

Економіка

Збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв попередили працівники Хмельницької обласної прокуратури спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області в рамках кримінального провадження.

 За інформацією обласної прокуратури,  під час проведення санкціонованих обшуків у торгівельно-складських приміщеннях на території одного з райцентрів вилучено понад 1600 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом горілки та коньяку.

 «Встановлено, що двоє спільників купували, а потім через торгову точку, а також додатки VIBER та TELEGRAM збували незаконно виготовлену горілку. Окрім того, під виглядом коньяку спритники продавали незаконно придбану водно-спиртову суміш у пляшках з підробленими марками акцизного податку або без них» , – розповіли у відомстві.

 Як повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олег Львовський, завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів. А загальна вартість вилученого майна становить понад 300 тисяч гривень.

 Обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут підакцизних товарів з підробленими марками акцизного податку). Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх осіб, причетних до вчинення злочину, та обставин кримінального правопорушення.

Нагадаємо, у Хмельницькому «накрили» підпільний цех з виробництва алкоголю. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм