На Хмельниччині заборонили поселення чоловіків призовного віку більше ніж на дві доби

Суспільство

Із 1 березня на Хмельниччині заборонено поселення чоловіків віком від 18 до 60 років більше ніж на 48 годин в усіх закладах, що надають послуги з розміщення біженців, незалежно від форм власності.

Таке рішення ухвалив 28 лютого начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«У нашій країні воєнний стан і повна мобілізація. Всім, хто приїжджає до нас разом зі своїми родинами, ми раді допомогти. Наразі в області поселено 41 тисячу людей, які прибули із інших «гарячих» регіонів. Але щодо чоловіків, які можуть захищати свій край, то вони повинні стати на облік у військкоматі і йти боронити нашу землю», – повідомив Сергій Гамалій під час вечірнього брифінгу.

Заклади, які надають послуги із розміщення, зобов‘язані поселяти чоловіків віком від 18 до 60 років на підставі документу, що посвідчує особу, та повідомляти про це орган місцевого самоврядування.

Також, за словами керівника ОВА, переселенці, які прибувають у Хмельницьку область під час дії комендантської години, можуть рухатись до місця призначення. Однак, аби уникнути непорозумінь із патрулями, повинні мати при собі проїзний квиток або документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо, на Хмельниччині перевірятимуть чоловіків-переселенців: «відсиджуватися не вдасться». 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм