На Хмельниччині зареєструвати новий автомобіль тепер можна і в автосалоні

Суспільство

Відсьогодні автосалони, виробники, дилери, дистриб’ютори зможуть самостійно реєструвати нові транспортні засоби.

Про це повідомили в Регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

Зазначається, що таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України ще 16 лютого 2021 року. Наразі воно ступило у законну силу. Відтак, покупець нового автомобіля може відразу після придбання отримати номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у стінах автосалону.

«Брати участь у державній реєстрації авто можуть суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та стоять на обліку в Головному сервісному центрі МВС», – наголосили в сервісному центрі.

Аби мати можливість брати участь у державній реєстрації таким суб’єктам господарювання необхідно: отримати доступ та стати користувачем Національної автоматизованої інформаційної системи МВС. Детальну консультацію нададуть фахівці Регіонального сервісного центру Хмельниччині за номером (0382) 71-62-54  або на офіційній сторінці Facebook.

Нагадаємо, у ЦНАПі Хмельницької районної державної адміністрації відтепер можна не лише зареєструвати транспортний засіб, а й отримати водійське посвідчення.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм