На Хмельниччині засуджено тракториста, який смертельно травмував 6-річного хлопчика
Прокурори в суді довели вину водія трактора у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть 6-річного хлопчика.
Трагедія, нагадують у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, сталася в листопаді 2019 року в селі Жилинці на Шепетівщині. Саме в той час малеча поверталась додому зі школи.
«Після уроків шкільний автобус привіз першокласника у рідне село, а коли він самостійно перебігав дорогу додому – потрапив під колеса трактора. Від отриманих травм дитина загинула на місці ДТП», – зазначили у відомстві.
Як встановили слідчі, за кермом трактора перебував 42-річний шепетівчанин. Об’їжджаючи шкільний автобус, припаркований поблизу зупинки громадського транспорту, він не врахував можливість появи на проїзній частині дороги дітей, не зменшив швидкість руху та через неуважність допустив наїзд на малолітнього пішохода, який вибіг із-за передньої частини автобуса.
«Стороною обвинувачення в суді повністю доведено його винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого)», – наголосили в прокуратурі.
Додали, що вироком Шепетівського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]