На Хмельниччині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

Здоров‘я

Нестійка погода й температурні коливання цього вересня призвели до зростання кількості інфекційних хвороб, що передаються повітряно-краплинним шляхом.

У Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб інформують, що з 12 до 18 вересня цього року у Хмельницькій області на грип та ГРВІ занедужали 7 505 осіб, в тому числі 4 612 дорослих та 2 883 дитини дошкільного і шкільного віку.

За цей же період зареєстровано 2632 випадки COVID-19, зокрема 412 хворих — це діти.

“Щоб зменшити вірогідність захворіти лікарі радять уникати місць масового перебування людей, а за потреби перебування у них — одягати маски. Також для підтримки захисних сил організму споживайте більше сезонних овочів та фруктів, багатих на вітаміни, провітрюйте приміщення, мийте руки та одягайтесь відповідно до погоди. У разі появи симптомів нездужання — у жодному разі не займайтеся самолікуванням, а звертайтеся за професійною консультацією до лікаря. Саме він зможе визначити, захворіли ви на COVID-19 чи банально застудилися, та призначить відповідне лікування”, – нагадують в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Нагадаємо, що Хмельниччина – у трійці лідерів в Україні за рівнем захворюваності на COVID-19.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм