На Кам’янеччині поліцейські знищили майже тонну самогону (ФОТО)

Суспільство

Антиалкогольні рейди набирають у Хмельницькій області обертів.  Під час воєнного стану правоохоронці можуть перевірити отриману інформацію про вчинення правопорушення за дещо спрощеною процедурою та припинити його одразу при виявленні. 

От і сьогодні під час перевірки інформації про можливе місце зберігання великої кількості самогону, працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції спільно з нацгвардійцями виявили майже тонну саморобної горілки та вина на Дунаєвеччині.

Весь виявлений алкоголь, зауважують в РУП, поліцейські знищили на місці події.

«Таким чином ми будемо і надалі реагувати на аналогічні правопорушення. Адже воєнний стан в країні – зовсім не час для зберігання чи продажу алкоголю, тим паче саморобного», – наголошують в РУП.

Нагадаємо, з 1 березня після суворої заборони продажу алкоголю правоохоронці активно взялися за виявлення таких фактів. Зокрема, в Нетішині злили у каналізацію 1200 літрів закваски для самогону. У Старокостянтинові виявили та ліквідували понад 4 тисячі літрів браги і виготовленої продукції. У Хмельницькому встановили декілька алкоточок. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм