На Кам’янеччині потребують донорів крові
Про необхідність оновлення банку крові повідомили в Кам’янець-Подільській міській раді. Максимальна потреба донорів у день наразі становить 20-30 людей.
Зазначається, що забір крові здійснюється у міському відділенні трансфузіології на вулиці Тімірязєва, 116, з понеділка по п’ятницю із 8.00 до 17.00. У вихідні кров переробляється.
Звертатися можна без попереднього запису, але дотримуючись правил підготовки до цієї медичної процедури (не вживати алкоголь щонайменше дві доби, не курити декілька годин, не мати протипоказів, вік – від 18 років). При собі мати документи.
Протипоказами до донорства є: низький або занадто високий кров’яний тиск, вагітність, період після пологів до року, післяопераційний період, хронічні захворювання серцево-судинної системи, печінки, нирок, алкоголізм, наркоманія, туберкульоз, гепатити, ВІЛ-інфекція та інше.
Додаткова інформація за номером телефону (03849)7 60 49.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]