На Кам’янеччині спіймали браконьєрів з уловом на понад 32 тис грн

Екологія

Двоє чоловіків рибалили на річці Ушиця. Незаконно виловили із водойми 9 товстолобів. Браконьєрів спіймали інспектори. Заборонені знаряддя лову та човен у порушників вилучили. Тепер вони відповідатимуть перед законом.

22 жовтня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з працівниками поліції виявили порушення рибоохоронного законодавства. На річці Ушиця поблизу села Велика Кужелева Кам’янець-Подільського району було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов риби. Рибалили з гумового човна і забороненими знаряддями лову.

Чоловіки спіймали 9 товстолобів загальною вагою 53 кг. Сума розрахованого збитку складає 32 742 грн.

“На громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства – рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Знаряддя лову та човен вилучено та передано на зберігання”, – інформують у Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

В установі нагадують, що за порушення правил рибальства передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 340 – 680 грн із відшкодуванням завданих збитків.

Кримінальна відповідальність настає за незаконне добування водних біоресурсів у разі завдання істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф від 17 000 – 85 000 грн, або обмеження, або позбавлення волі строком до трьох років із відшкодуванням завданих збитків.

“Хмельницький рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавств. Повідомити про порушення можна за телефоном «гарячої лінії»: (068) 384-98-10”, – нагадали рибоохоронці.

(Фото Хмельницького рибоохоронного патруля)

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook