На Кам’янеччині виявили мисливця з незареєстрованою рушницею

Надзвичайні події

Сьогодні вночі, 13 квітня, до поліцейських Дунаєвеччини звернулись співробітники охорони одного з приватних мисливських угідь. Вони під час нічного планового об’їзду виявили мисливця з рушницею.

За інформацією Кам’янець-Подільського райуправління поліції, з’ясувалось, що 59-річний житель села Підлісний Мукарів з мисливською рушницею полював на території одного з угідь, яке перебуває під охороною.

«Поліцейські встановили, що громадянин здійснював полювання із незареєстрованої мисливської зброї ТОЗ БМ, чим порушив порядок придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 190 КУпАП», – зазначили в райуправлінні.

На щастя, кажуть, він не встиг нічого вполювати.

Відтак, у встановленому порядку зброю вилучили. А подальшу долю порушника вирішить суд, який розглядатиме справу про адміністративне правопорушення.

Правоохоронці вкотре нагадують: полювання наразі заборонено по всій території України, мисливський сезон закінчився, а в лісах зараз «сезон тиші».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм