На ліфт для Шепетівської лікарні уряд виділив понад 2 млн грн

Здоров‘я

На ре­конс­трук­цію час­ти­ни бу­дів­лі – при­бу­до­ву ліф­ту КНП «Ше­пе­тівсь­ка ба­га­топ­ро­філь­на лі­кар­ня» ви­ді­ле­но 2 мільйони 075 тисяч 918 гри­вень.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, опублікованому 19 травня.

Нагадаємо, про проблему «ручного» транспортування важких хворих на другий поверх відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шепетівської лікарні, яка однією з перших в області почала приймати пацієнтів із COVID-19, неодноразово наголошував завідувач відділенням Валерій Сивоконюк. Світлини доставки місцевими медиками «ковідних» хворих опублікувало чимало ЗМІ.

«А тепер уявіть, що цього чоловіка разом з тим балоном ми будемо піднімати в реанімацію! Сивоконюк «редіска» ліфта вимагає!», — написав тоді у соцмережах реаніматолог.

При цьому персонал райлікарні і раніше нарікав на відсутності ліфту. Однак зараз, з об’єктивних причин через пандемію, це питання стало особливо актуальним.

Ок­рім цього, Шепетівська громада отримає від уряду ще понад 6 мільйонів гривень на ре­конс­трук­цію ву­лич­но­го ос­вітлен­ня, світлофорів, придбання насосного обладнання.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм