На «незвичний» для Хмельницького ремонт вибоїн витратять понад 4,4 млн грн

Інфраструктура

На вулицях Хмельницького вже понад місяць триває ліквідація ямковості повітряно-струменевим методом. Проте такий спосіб ремонту доріг не всім містянам припав до душі. Думки хмельничан з цього приводу розділилися. А головний посадовець з інфрастуктури міста вважає його хоч і «незвичним», але з «незаперечними» перевагами.

У соцмережах мешканці обласного центру нарікають на, щонайменш, непривабливий вигляд доріг після струменевого ремонту. Чи не найкрасномовніше про його «естетичність» свідчить вкритий «павутиною» майдан Незалежності в центрі Хмельницького.

Інші зауважують, що він ще й аварійно небезпечний, оскільки немає ніяких попереджувальних знаків, що на дорозі гравій, тож існує загроза заносу і ДТП. Також дрібний щебінь та бітумна емульсія, які використовують дорожники, загрожують автомобілю побитим лобовим склом і пошкодженням лакофарбового покриття.


Але є й чимало тих, хто задоволений відсутністю ям за результатами ремонту, що очевидно.

Про переваги і недоліки повітряно-струменевого методу повідомляв Василь Новачок, заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури міста.

За його словами, метод для Хмельницького доволі незвичний, таким чином ремонтували дороги в 2019 році у дрібних об’ємах задля оцінки ефективності. Спеціальна машина під високим тиском заповнює яму бітумною емульсією, потім поверх наносять дрібний митий щебінь.

«В чому переваги цього методу і для чого ми його застосовуємо? Даний метод дозволяє проведення ремонту без попереднього фрезерування; якісно очищається і заповнюється вибоїна під дією стисненого повітря; дає можливість ремонтувати незначні пошкодження в дорожньому  полотні, які згодом можуть перерости в більш великі вибоїни; ну і звичайно вартість – один «квадрат» такого ремонту коштує 150 гривень, проти 450 звичайного латкового», – написав посадовець на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також, вважає, варто врахувати мінімальну площу ремонту – для цього методу площу ремонтованої поверхні збільшувати не треба, те саме стосується і ремонту тріщин.

    Щодо недоліків, то Василь Новачок не заперечує – вони є.

«Неможливо відремонтувати серйозні ушкодження (великі і глибокі вибоїни глибиною понад 5 см, а також руйнування асфальтобетону з виникненням сітки тріщин). При таких ушкодженнях ремонт струменевим методом є неефективним і має мінімальний експлуатаційний термін. Також незручність від розлітання дрібного щебню, високі швидкості на ділянках, де проходить ремонт, є неприпустимі», – уточнив посадовець.

Зауважимо, що вартість «засипання» вибоїн у Хмельницькому, згідно з договором, опублікованим у  системі «Prozorro», обійдеться місцевому бюджету в 4 449 888 гривень (з ПДВ). Як зазначається, переможцю торгів – тернопільському ТОВ «Дормакс» – вдалося майже удвічі знизити ціну від очікуваної.

Таку технологію ремонту підрядник має використати на більш як півсотні вулицях міста: Багалія, Бандери (від Озерної до межі міста), Болохівській, Вінницькій, Водопровідній, Вокзальній, Гайовій, Галана, Гальчевського, Геологів, Глушенкова, Гречка, Грушевського, Довженка, Заболотного, Заводській, Залізняка, Зарічанській, Західно-Окружній, Зенітній, Зеньковського, Інститутській, Карбишева, Кам’янецькій (від транспортної розв’язки з вул. Толстого до межі міста), Київській, Кобилянської, Козацькій (від вул. Толстого до вул. Сіцінського), Красовського, Купріна, Курчатова, Львівське шосе, Майборського, Молодіжній, Озерній, Панаса Мирного, Пілотській, Подільській, Прибузькій, Проскурівського підпілля, Проскурівській, Сіцінського, Сковороди, Старокостянтинівське шосе, Суворова, Тернопільській, Толстого, Трудовій, Чорновола (від вул. Гальчевського до вул. Майборського), Франка, Холодноярців, Шевченка, Шептицького, проспекті Миру (від вул. Західно-Окружна в напрямку до міста), провулку Тракторний (від вул. Чорновола до вул. Бажана), транспортній розв’язці вул. Західно-Окружна – вул. Вокзальна.

Спочатку тендерними умовами передбачалося, що датою завершення поточного ремонту вибоїн струменевим методом буде 1 липня. Згодом сторони внесли зміни, продовживши строк виконання договору до 1 вересня цього року.

Додамо, що на думку Василя Новачка, «попри незручності, переваги повітряно-струменевого методу є незаперечними». Так це чи ні – покаже час.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм