На Полонщині засуджено ґвалтівника 60-річної жінки

Кримінал

Одинадцять років позбавлення волі – таке покарання призначив Полонський районний суд винному у зґвалтуванні, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 152 Кримінального кодексу України).

Подробиці справи повідомили в Хмельницькому апеляційному суді.

Торік у листопаді близько 16 години в селі Буртин Полонського району п’яний 32-річний місцевий житель прийшов на подвір’я будинку 60-річної жінки, взяв її на руки та поніс у сарай. Там кинув на землю і, аби не пручалася, кілька разів вдарив в обличчя. Коли жертва втратила свідомість, нападник її зґвалтував, завдавши в результаті тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя.

Потерпіла підтвердила суду, що того дня сиділа в дворі, як до неї підійшов п’яний обвинувачений і заніс у сарай, де побив до втрати свідомості й зґвалтував.

Її ж кривдник свою вину визнав частково, мовляв, жінка сама погодилася на статеву близькість, а опісля сказала, що про усе розповість людям – це його розізлило й він тричі вдарив її по обличчю.

«Такі показання обвинуваченого суд розцінив критично. І призначаючи  покарання, врахував, серед іншого, ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, мотиви, причини та його наслідки, негативні характеристики обвинуваченого, вчинення ним злочину у стані алкогольного сп’яніння, лише часткове визнання вини», – йдеться в повідомленні суду.     

Однак вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеліційній інстанції.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм