На речовому ринку Хмельницького відкрили центр вакцинації

Здоров‘я

Сьогодні, 28 вересня, на речовому ринку у місті Хмельницький відкрили центр вакцинації проти COVID-19. Щеплення тут можуть зробити всі охочі — і підприємці, і продавці, і покупці. Вакцину можуть обирати самі.

Він розмістився у приміщенні колишнього банку. Працюватиме центр щодня, крім понеділка та четверга, з 9:00 до 13:00, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

За словами заступника директора речового ринку «ВВК Поділля-2» Сергія Регента, самі ж підприємці цього ринку, а їх тут близько двох тисяч, і просили відкрити центр вакцинації, аби не відволікатись від роботи та не стояти в чергах за щепленням. Оскільки більшість працівників базару контактують з великою кількістю людей, то такі заходи є надзвичайно важливі.

Медики виїзної бригади з Хмельницького районного центру ПМСД взяли нині із собою 400 доз вакцини. Серед них – Коронавак, Астразенека і Пфайзер. Запевняють, препарат для вакцинації можна обирати самому.

У перший день роботи центру тут вакцинувалося семеро осіб. Сюди ж за щепленням можуть прийти й працівники інших ринків, а також покупці. А  про дату ревакцинації медики повідомлятимуть телефоном.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм