На ринку “Дубове” у Хмельницькому горів магазин (ВІДЕО)
Сьогодні, 13 січня, на території продуктового ринку “Дубове” по провулку Симона Петлюри в Хмельницькому сталась пожежа. Горів магазин. Пожежу ліквідовували майже два десятка надзвичайників.
За даними Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, повідомлення про загоряння до них надійшло о 13:44. В соцмережах поширювали інформацію про сильний дим на продуктовому ринку в мікрорайоні Дубове.
На гасіння виїхали 17 рятувальників та чотири одиниці пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. На місці встановили, що сталося загоряння одного з торгових приміщень. Полум’я охопило орієнтовно 70 квадратних метрів.
Згодом в ДСНС сповістили про ліквідацію пожежі:
“Поширення вогню на суміжні складські приміщення не допущено. Загиблих і травмованих немає”.
Причину займання встановлюють фахівці.
ТЕМИ: НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]