На Шепетівщині запрацювала нова пожежна команда (ФОТО)

Суспільство


Сьогодні, 22 листопада, в селі Влашанівка на Шепетівщині урочисто  відкрили нову місцеву пожежну команду. Це вже 26 пожежна команда, що запрацювала на території району.

Як зазначають в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, вона боротиметься з пожежами у 23-х населених пунктах Сахновецької територіальної громади та гарантуватиме безпеку для понад 5 тисяч її мешканців.

Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, їй створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімната відпочинку та просторий гараж для рятувальної техніки і спорядження.

«На озброєнні у новоспечених вогнеборців є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінструмент, а також трактор з плугом, що надасть змогу оперативно боротися з лісовими пожежами. Загалом на створення цього підрозділу освоєно понад 800 тисяч гривень з місцевого бюджету громади», – повідомили в ДСНС.

Кажуть, місцевим вогнеборцям у разі потреби допомагатимуть й добровольці, що навчені азам пожежно-рятувальної справи в рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України».

У відкритті МПК взяли участь радник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш та перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін, представники місцевої влади та громади.

В ДСНС наголошують, що лише з початку року на території області підрозділи місцевих пожежних команд ліквідували 224 пожежі, врятували не одне людське життя та значні матеріальні цінності.

Нагадаємо, на Хмельниччині для оперативного реагування створять ще 18 пожежних підрозділів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм