На вулицях Хмельницького встановлюють підвищені переходи: їх переваги

Інфраструктура

У Хмельницькому встановлюють підвищені пішохідні переходи. Такі заходи заспокоєння руху є більш ефективними, аніж світлофори, оскільки змушують водіїв знижувати швидкість, не створюючи затримок.

Про це повідомили у Хмельницькій міській раді.

Підвищені переходи, як зазначаються, не тільки зменшують швидкість транспортних засобів, але й роблять пересування пішоходів, зокрема маломобільних груп населення, більш зручним.

Це пояснюється тим, що підвищені переходи влаштовуються на одному рівні з тротуаром, що дозволяє легко та безпечно перетинати вулицю”, – наголосили у муніципалітеті.

Наразі у місті облаштовано кілька підвищених пішохідних переходів:

  • на вулиці Панаса Мирного (в районі Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг, на цьому місці внаслідок ДТП загинула 16-річна дівчина);
  • на вулиці Козацька, (в районі будинку № 54, спільно з велосипедним переїздом);
  • на вулиці Сковороди (в районі гімназії № 28 ім. В. Чорновола);
  • на вулиці Чорновола (зупинка «Військовий шпиталь»);
  • на вулиці Зарічанська (поліція);
  • на вулиці Народної волі;
  • на вулиці Будівельників (біля УТОС);
  • на вулиці Проскурівська (привокзальна площа).

Невдовзі, як зауважують у міськраді, з’явиться ще один підвищений перехід на вулиці Панаса Мирного, в районі перехрестя з вулицею Залізняка, що біля озера. Комунальники вже розпочали роботи з його улаштування.

ТЕМА: ІНФРАСТРУКТУРА

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook