Начальник Хмельницької ОВА потролив кадирівців за «пошуки Степана Бандери»

Суспільство

У соцмережах українці масово тролять «заяву» голови Чечні рамзана кадирова, який назвав Бандеру «головним ворогом російського народу» та запевнив, що кадирівці «зовсім скоро розправляться з ним, а пізніше – з усією іншою нацистською діяльністю». На цю інформацію відреагував і начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у сьогоднішньому відеозверненні.

За його словами, на 22-й день повномасштабної війни в Україні наразі в Хмельницькій області без змін, кордони не порушені, ворога на території регіону немає.

«Щодо загальної обстановки в країні, то кадирівці продовжують шукати Степана Бандеру, причому намагаються це зробити на білоруській території. Думаю, наступним кроком буде пошук Тараса Шевченка та Лесі Українки. Тримаймось разом, все буде Україна!», –сказав Сергій Гамалій.

Користувачі соцмереж почали жартома закликати не поширювати в Інтернеті пересування та місцеперебування українського героя, щоб не допомагати ворогам, а також створюють меми і навіть діпфейки на цю тему.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм