«Не шукайте хайпу»: начальник Хмельницької ОВА звернувся до блогерів

Суспільство

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у відеозверненні закликав блогерів не вдаватися до поширення інформації, яка може розхитувати і без того складну ситуацію в Україні.

Він навів приклад, як на його сторінці у Фейсбуці з’явився допис про те, що до ОВА нібито надійшли певні документи про перетин кордону автомобілем і що адміністрація не відповідає на лист людини вже декілька днів. Цим дописом поділилися інші блогери.

«Я потратив декілька годин свого часу, щоби з’ясувати ситуацію, замість того, аби зробити щось для підтримки в країні оборони. Виявилось, що людина направила цей лист через MMS комусь на телефон. Пояснюю: є процедура направлення звернення в державні органи. Прошу її дотримуватись. Пишіть офіційні листи, якщо потрібна допомога, а не по соцмережах. Не забувайте, що зараз воєнний стан», – наголосив очільник ОВА.

Сергій Гамалій застеріг «не шукати хайпу і зради там, де її нема». А якщо є відповідна інформація, то повідомляти правоохоронні органи, а не шкодити країні і сіяти паніку, бо «це вже робить російський окупант». Також нагадав, що за поширення неправдивої інформації передбачена кримінальна відповідність.

Нагадаємо, раніше начальник ОВА заявляв, що на Хмельниччині вживатимуть жорстких заходів до блогерів-колаборантів. 

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм