Один день прокуратура Хмельниччини відкриє двері для всіх відвідувачів

Суспільство

З нагоди професійного свята, яке прокурори відзначатимуть 1 грудня, прокуратура Хмельниччини відкриває двері для всіх  бажаючих.

За інформацією пресслужби установи, мешканців краю запрошують о 10 годині в п’ятницю, 26 листопада, завітати до Хмельницької обласної прокуратури (місто Хмельницький, провулок Військоматський, 3), аби ближче довідатись про її роботу.

«Відвідувачі матимуть нагоду поспілкуватись із керівництвом обласної прокуратури та її структурних підрозділів, побувати в музеї історії, довідатись про порядок заміщення посад в органах прокуратури. Також отримати відповіді на свої питання, подати заяви, клопотання, скарги, пропозиції», – зазначають в облпрокуратурі.

Однак, є певні умови. Зокрема, необхідна попередня реєстрація до 16 години 25 листопада за посиланням: https://forms.gle/SjMkdeFPv3DDbDSu5. Крім того, відвідувачі, як і співробітники установи, залучені до заходу, повинні мати документи, які підтверджують вакцинацію або ж чинний негативний тест на COVID-19, а також бути у засобах захисту (маска/респіратор). 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм