Оновлено обмеження перебування в лісах Хмельниччини

Екологія

На час дії правового режиму воєнного стану встановлено обмеження перебування у лісах на території Хмельниччини. З цього приводу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій видав сьогодні, 22 липня, новий наказ.

Фактично документом не внесено якихось особливих змін у попередній наказ. Уточнено лише деякі формулювання.

Зокрема, заборонено розведення багать у лісах. Також не можна в’їжджати до лісів усіма видами транспортних засобів, крім транзитних шляхів та велотранспорту. Проте це обмеження не стосується військових, силовиків, лісівників та інших органів виконавчої влади і місцевого самоврядування під час виконання ними службових повноважень.

Районні військові адміністрації та керівники громад мають провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборон, встановлених цим наказом.

Зазначається, що обмеження встановлені “з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків”.

Нагадаємо, наприкінці березня начальник ОВА підписав наказ про заборону населенню відвідувати ліси та в’їзд до них транспортних засобів й іншої техніки на період воєнного стану. Винятком є лише військові, силовики, лісівники, прикордонники. У травні в документ було внесено зміни, які знімали заборони для цивільних, але з певними обмеженнями. Наразі цей наказ втратив чинність.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм