Опалювальний сезон відновили у Хмельницькому
У Хмельницькому тимчасово відновили опалювальний сезон. Рішення про повторний запуск котелень ухвалили через різке зниження температури повітря.
Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.
За його словами, відучора, 7 квітня, опалення ввімкнули у дитячих садках та лікарнях.
“Із вечора сьогодні до 12 квітня включно прогріємо і будинки”, – зазначив Симчишин.
Нагадаємо, низка громад на Хмельниччині, у тому числі й обласний центр, ще наприкінці березня завершили опалювальний сезон у зв’язку із потеплінням та з метою раціонального використання енергоресурсів. Окремі зробили це вимушено.
За інформацію синоптиків, вночі та вранці 9, 10 і 11 квітня у Хмельницькій області прогнозують сильні заморозки у повітрі 0-3º.
(Фото: скриншот розпорядження з Телеграм-каналу Олександра Сичишина)
ТЕМИ: ІНФРАСТРУКТУРА
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]