Пароль “картошка”: біля кордону затримали мешканців Хмельницького та Львова

Надзвичайні події

У ході реалізації оперативної інформації прикордонники затримали мешканця Хмельницького та чотирьох львів’ян. Чоловіки призовного віку прибули різними шляхами на Закарпаття, щоби звідти вирушити у незаконну подорож.

Правопорушники повинні були сказати контрольне слово “картошка” при посадці в автомобіль, яким їх мали доправили до кордону зі Словаччиною.

Перевести через кордон їх мав місцевий житель. Така послуга вартувала “клієнтам” 5000-8000 доларів США. На переправників вийшли через соцмережі. Вказівки чоловікам давали телефоном з різних незнайомих номерів, дотримуючись максимальних запобіжних заходів”, – інформують у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Однак, це не завадило прикордонникам перешкодити протиправним задумам переправників. Їх та провідника зупинили за 200 метрів від кордону.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ для з’ясування обставин. Їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину держкордону. А провідникові загрожує кримінальне покарання за ст.332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний України).

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook