Пенсіонер із Шепетівки пожертвував «грошовій реформі» понад 18 тис грн

Суспільство

Попри те, що майже щодня правоохоронці повідомляють про поширення шахрайства і закликають не піддаватися хитрощам аферистів, мешканці Хмельниччини добровільно поповнюють список їх жертв.

Так сталося і з 82-річним мешканцем Шепетівки. Минулої доби дідусь звернувся до поліції із заявою про вчинення відносно нього шахрайських дій.

Як зазначили в Шепетівському райуправлінні, аферисти під приводом заміни грошових коштів на купюри нового зразка заволоділи заощадженнями пенсіонера.

«Дідусь віддав шахраям 18 500 гривень. Зловмисники натомість пообіцяли повернути йому кошти наступного дня», – інформували в РУП.

Проте ні «нових» грошей, ні старих кровних літній чоловік так і не дочекався. Тож коли зрозумів, що його ошукали, повідомив правоохоронців.

Поліцейські вкотре застерігають громадян бути пильними і не піддаватися різноманітним схемам шахраїв.

«Розповідайте та пояснюйте своїм літнім родичам про можливі подібні ситуації та алгоритм дій у таких випадках. Ні в якому разі не передавайте гроші невідомим особам, ким би вони не називались, та відразу телефонуйте на спеціальну лінію «102», – наголошують в РУП.

Нагадаємо, довірлива пенсіонерка з Летичівщини пожертвувала «грошовій реформі» 35 тисяч гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм