Переселенці на Хмельниччині садять ліси єднання (ФОТО)

Екологія

На Хмельниччині в розпалі лісокультурна кампанія. Лісівники області уже створили більше 61 гектара лісових культур, висаджено понад 226 тисяч сіянців деревних порід.

За інформацією Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, висаджують сіянці із закритою та відкритою кореневою системою. Для посіву використовують жолудь та сосну.

До створення нових лісів долучилися люди, котрі потрапили в наш край, рятуючись від ворожих обстрілів на Київщині.

«Запросили вимушених переселенців до хорошої справи працівники Славутського лісового господарства. Також до акції «Створюємо ліси разом» долучилися працівники Улашанівської громади та НПП «Мале Полісся», адміністрація лісгоспу. Садили ліс дружно, з ентузіазмом та вірою в нашу перемогу», – зазначають в обллісгоспі.

Там переконані – відтепер у лісовому фонді Хмельниччини будуть насадження, які стануть лісом єднання. А загалом цьогоріч лісогосподарські підприємства області планують створити орієнтовно 1,8 мільйона посівних та посадкових місць. А це – 453 гектари насаджень, у тому числі 60 гектарів нових лісів.

Нагадаємо, на Хмельниччині заборонено населенню відвідувати ліси та в’їзд до них транспортних засобів й іншої техніки на період воєнного стану.

(Фото Хмельницького ОУЛМГ)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм