Перший на Хмельниччині центр безпеки громадян відкрили у сільській громаді (ФОТО):

Суспільство


Перший на Хмельниччині центр безпеки громадян запрацював відсьогодні, 10 червня, у Гуківській тергромаді, що в Кам’янець-Подільському районі. У ньому діятимуть одночасно три важливі служби: амбулаторія сімейної медицини, команда пожежної охорони та поліція.

Урочисто відкрили центр представники влади, оперативних служб, місцевої громади.

«Центр дозволить повноцінно убезпечити життя мешканців 8 сіл громади», – зазначив голова ОДА Сергій Гамалій, вітаючи гуківчан із цією подією.

За інформацією облдержадміністрації, такі центри безпеки, коли в одному місці оперативні служби, ідея насправді не нова. Це поширений в країнах Європи, США, Канаді та інших країнах досвід, а віднедавна він успішно впроваджується в Україні. У Хмельницькій області першим став Гуків.

На реконструкцію приміщення витратили 8,7 мільйона гривень, з них 7,7 мільйона з державного фонду регіонального розвитку, 985 тисяч виділила зі свого бюджету громада.

За ці кошти утеплили горище, фасади та цоколь, замінили покрівлю, вікна та двері,  встановили систему опалення, водопровід, каналізацію, пожежну сигналізацію, виконали внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій території.

В центрі створено всі умови для їх ефективної роботи і відпочинку: є необхідне обладнання, нові меблі, комп’ютерна техніка.


Облаштовано робочі кабінети, кімнати для відпочинку та їдальню, бокси для службових авто.

У розпорядженні центру безпеки наявна пожежна машина, медичний автомобіль «Duster» та автівка для поліцейського офіцера громади.

(Фото пресслужб Хмельницької ОДА та ГУ ДСНС в області)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм