Поблизу Хмельницького жінка організувала нарколабораторію
Діяльність нарколабораторії поблизу Хмельницького, де виготовляли амфетамін у великих розмірах, виявили оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області спільно з колегами зі слідчого управління ГУНП за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області та силової підтримки спецпризначенців.
Правоохоронці встановили, що організувала виробництво у себе вдома 30-річна місцева жителька.
Під час обшуку в будинку поліцейські вилучили кошти, отримані від злочинної діяльності, блокнот із записами, де зазначено пропорції та інгредієнти, які необхідні для виготовлення амфетаміну, декілька пакетів з готовою продукцією, електронні ваги та лабораторне обладнання.
«Зазвичай зловмисниця збувала виготовлений амфетамін оптовими партіями вагою понад 50 грамів. Працівники поліції задокументували декілька фактів збуту жінкою наркотиків на загальну суму понад 80 тисяч гривень», – зазначили в поліції.
Цими вихідними жінку затримали під час збуту чергової партії амфетаміну.
Слідчі вже оголосили їй підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі правоохоронці працюють над встановленням усього кола кримінальних зв’язків підозрюваної. Також вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Нагадаємо, хмельничанин на дачі вирощував з метою збуту елітну коноплю.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]