Поліцейські розшукали зниклу 13-річну хмельничанку в помешканні її друга

Суспільство

До правоохоронців звернулася матір 13-річної мешканки Хмельницького. Вона розповіла, що втратила з дочкою будь-який зв’язок ще напередодні.

Після отриманого повідомлення про зникнення малолітньої поліцейські відразу розпочали встановлення кола її спілкування та перевіряли місця ймовірного перебування, повідомляють у секторі ювенальної превенції Хмельницького райуправління поліції.

«Вже через годину поліцейські дізналися, що малолітня може перебували в помешканні знайомого місцевого жителя. А під час перевірки виявилося, що вона й справді провела там певний час. На щастя, дитина не постраждала і щодо неї не вчинено правопорушень», – зазначили в РУП.

Ювенальні поліцейські вже провели профілактичні бесіди з дівчинкою та її батьками. Також вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

«З родиною працюють поліцейські та соціальні служби, аби унеможливити подібні випадки у майбутньому», – зауважили в райуправлінні.

Наголосили, що в разі зникнення дитини не варто чекати ранку  чи наступного дня, а негайно телефонувати на «102».

Нагадаємо, Летичівщині поліцейські повернули додому неповнолітню, яку розшукували опікуни. 

(Фото надане Хмельницьким РУП)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм