Посітко оголосив конкурс на юного «міського голову» Кам’янця-Подільського

Суспільство

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко оголосив конкурс «Стань міським головою на 1 день». Участь в заході можуть брати юні кам’янчани віком 6-18 років.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Зазначив, що конкурс проводитиметься на підтримку першої освітньої дитячої резиденції «Podillya SmArt Camp» та завдяки допомозі спонсорів.

«Хочеш посидіти у кріслі міського голови, провести нараду чи засідання, відвідати сесійну залу? А ще – надати пропозиції щодо розвитку міста, найоригінальніші з яких буде відображено у карті «Місто Дитячих Мрій»? Тоді швиденько бери участь!», – написав Михайло Посітко.

Згідно з умовами, потрібно селасти розповідь чи казку про Кам’янець – місто мрії, де описати, яким дитина хоче бачити своє місто, себе у майбутньому міста та що хотіла би змінити.

«Вітаються найцікавіші ідеї, неймовірні мрії та круті ілюстрації. А ми виберемо трьох переможців і запросимо провести з нами цілий день, працюючи на користь Кам’янця», – наголосив керманич міста.

Конкурсні роботи з текстами та фотографіями дитячих ілюстрацій прийматимуть за електронною адресою k.levyska@gmail.com до 1 березня включно.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм