Президент призначив голів Шепетівської та Кам’янець-Подільської РДА

Суспільство

Президент Володимир Зеленський призначив голів Шепетівської та Кам’янець-Подільської районних державних адміністрацій Хмельницької області.

Про це свідчать відповідні розпорядження гаранта від 6 квітня 2021 року.

Головою Шепетівської РДА призначено Анатолія Катеренчука.

Згідно з його останньою декларацією, він зареєстрований та проживає у Хмельницькому разом із дружиною та двома доньками. Сім’я має у власності 13 транспортних засобів, житловий будинок в обласному центрі, садовий будинок, гараж та декілька земельних ділянок.

Також Анатолій Катеренчук, згідно з його декларацією, має корпоративні права у компаніях: «Будкепіталгруп плюс», «Топ Трейд Компані», «Поділля-Кріль» та «Інтер П.О.С.Т. Транс». У 2020 році задекларував понад 1,3 мільйона гривень доходів, дружина – більше 1,6 мільйона.

У своїй декларації новий керівник РДА також зазначив, що є одним із засновників Хмельницької обласної громадської організації «Зелене світло». Балотувався у 2014 році до Верховної Ради України, але не пройшов. Родом із села Маниківці на Деражнянщині.

Головою Кам’янець-Подільської РДА призначено Олександра Анур’єва.

Зареєстрований та проживає у Кам’янці-Подільському з дружиною та сином. Задекларував за 2020 рік два автомобіля, безоплатно користується квартирою у місті, зареєстрованою на родичку декларанта, ще одна – у власності його дружини.

Доходи у 2020 році, згідно з декларацією, отримував лише Олександр Анур’єв – понад 600 тисяч гривень. Основним місцем роботи із зарплатою в 4 827 гривень вказав ОСББ «Лесі Українки, 42».

Наразі вакантною залишається лише посада голови Хмельницької райдержадміністрації.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм