Прокуратура Хмельниччини закликає повідомляти про вчинені окупантами звірства

Суспільство

Правоохоронці Хмельниччини документують усі випадки катувань, вбивств та жорстокого поводження військовослужбовцями країни агресора з мирним населенням за повідомленнями громадян, які евакуювались з територій, де тривають бойові дії.

Відтак, за період збройної агресії в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 11 таких кримінальних проваджень, йдеться в інформації Хмельницької обласної прокуратури.

Зокрема, 7 березня на лінію 102 Кам’янець-Подільського районного управління поліції надійшло повідомлення від кам’янчанина про те, що в смт Гостомель Київської області рашисти взяли в полон його сина, цивільну дружину та тещу.

«Просимо усіх, хто зумів втекти з пекла, яке влаштував ворог у наших містах, у безпечніше місце та став свідком або потерпілим від жорстокого поводження з мирним населенням – повідомляти до правоохоронних органів наявну інформацію. Ми вживаємо максимальних заходів щодо зібрання доказів вчинення звірств агресором на нашій території. Усі вони невдовзі постануть перед судом, якщо до того часу не погинуть на нашій землі. Слава Україні!» – закликав керівник обласної прокуратури Олексій Олійник.

Телефони «гарячої лінії»:
– ГУНП в Хмельницькій області: 102, 0673800155 (Telegram),
– Хмельницької обласної прокуратури: (0382) 755-148, 755-149,
– Офісу Генерального прокурора: (096) 755-02-40 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).

Електронна пошта: conflict2022.ua@gmail.com.

WARCRIMES.GOV.UA – головна платформа збору доказів злочинів РФ.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм