Прокурори придбали для медзакладів Хмельниччини обладнання на 465 тис грн

Здоров‘я

Сьогодні, 1 грудня, своє професійне свято працівники органів прокуратури Хмельниччини вирішили відзначити доброю справою.

Як повідомили в пресслужбі установи, за сприяння голови облдержадміністрації Сергія Гамалія, вивчено потреби закладів охорони здоров’я у медичному обладнанні, необхідному для лікування «ковідних»  пацієнтів.

«З’ясовано гостру необхідність Віньковецької багатопрофільної лікарні у кисневому концентраторі вартістю майже 18 тисяч гривень, Дунаєвецької багатопрофільної лікарні – у станції цілодобового моніторингу хворих вартістю 272 тисяч гривень та Хмельницької ЦРЛ – в облаштуванні кисневої мережі вартістю 175 тисяч гривень», – йдеться в інформації.

Зокрема, за словами головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні Олександра Костюка, киснева мережа може забезпечити надання ефективної допомоги для 40-ка хворих на COVID-19.

Тож, працівники прокуратури відрахували кошти зі своєї заробітної плати та, об’єднавши зусилля, закупили потрібне обладнання для лікувальних закладів на загальну суму майже 465 тисяч гривень.

«Ніщо не може бути ціннішим за життя та здоров’я людини. Дякую усім колегам, які долучились до цієї ініціативи. Ми раді знати, що наші подарунки допоможуть зберегти життя не одного мешканця краю», – зауважив очільник обласноі прокуратури Олексій Олійник.

Нагадаємо, напередодні професійного свята прокурорів малювали і вітали.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм