Приймальні відділення повноцінно запрацюють після встановлення обладнання, – Хмельницька ОДА

Здоров‘я

У 9 із 10 приймальних відділень опорних лікарень Хмельниччини, реконструйованих у  рамках програми «Велике будівництво», вже відкрили двері для прийому пацієнтів.  Проте повноцінно тут обслуговуватимуть після налагодження медичного обладнання.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

За його словами, ще залишилося підключити до централізованої системи опалення приймальне відділення Шепетівської лікарні. Але роботи будуть завершені вже після опалювального сезону.

«Поки що окремі приймальні відділення не надають повний спектр послуг, оскільки триває робота зі встановлення медичного обладнання, це – КТ, рентгени. А ще медзаклади вносять зміни до ліцензії по роботі з іонізуючим випромінюванням, без чого неможливе використання такого устаткування», – зауважив посадовець.

 У Старокостянтинівському, Славутському і Шепетівському приймальних відділеннях передбачені ще другі черги будівництва.

«Коштів на це виділено вдвічі менше, аніж передбачалося. Тому довелося дещо економити, а нині спільними силами громад та лікарень потроху завершуються роботи. Зокрема, у Славутській лікарні будуватимуть закритий перехід між корпусами, у Старокостянтинівській та Шепетівській – «теплий» під’їзд для «швидких» до приймального відділення», – сказав Сергій Ткачук.

Додав, що наразі розпочалися роботи на 5 з 8 об’єктах, які фінансуються за кошти ДФРР. Ще по трьох тривають тендерні процедури –  Хмельницькому обласному онкодиспансеру, Чемеровецькому дитсадку «Дзвіночок» та стадіону ім.Г.А.Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському. Строк реалізації цих проектів має завершитися в поточному році.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм