Психологічну підтримку переселенцям і родинам військових надаватимуть у Хмельницькому

Суспільство

Центр психологічної підтримки “Разом з тобою” запрацює у Хмельницькому. З березня допомогу у ньому зможуть отримати вимушені переселенці, сім’ї полонених та рідні військовослужбовців.

Психологи та соціальні працівники центру допоможуть адаптуватись до нових умов життя та відновити психоемоційний стан. Подібні послуги активісти ГО “Захист — об’єднання волонтерів” надавали і раніше. Уже встигли охопити такою допомогою понад 12 000 людей. Однак, потреба у ній постійно зростає, тож виникла необхідність у розширенні.

Наша команда буде складатись з шести психологів і соціального працівника. Частина команди працюватиме стаціонарно, а інша половина — у складі мобільних бригад, щоб охопити якомога більше людей, які потребують допомоги”, – розповіла голова ГО “Захист — об’єднання волонтерів” Катерина Луцик

Подібні центри психологічної підтримки уже працюють у Львові та Івано-Франківську. Хмельницький стане третім містом, де запускають проект.

Центр психологічної підтримки “Разом з тобою” працюватиме за адресою вулиця Соборна, 43 в обласному центрі.

(Скрини з відео МТРК “Місто”)

Нагадаємо, також безкоштовну психологічну допомогу у Славуті надають захисникам та їх сім’ям

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook