П’яного як чіп водія затримали у Хмельницькому
Хмельницькі патрульні задокументували кермувальника, у якого допустима норма алкоголю була перевищена у понад 22 рази.
За інформацією патрульної поліції, сьогодні, 8 квітня, вночі на вулиці Гайовій інспектори зупинили автомобіль “Daewoo Lanos” за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм патрульні виявили у 24-річного громадянина явні ознаки алкогольного сп’яніння.
“Поліцейські запропонували чоловіку пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці події за допомогою приладу “Драгер”. Результат — 4,46 проміле, що понад 22 рази перевищує допустиму норму”, – інформують патрульні.
На кермувальника правоохоронці склали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП;
- постанову за ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не пред’явила для перевірки документів на право керування транспортним засобом) КУпАП.
“Вкотре наголошуємо: алкоголь та кермо — речі несумісні! Не нехтуйте правилами дорожнього руху, не сідайте за кермо напідпитку! Бережіть себе та оточуючих! Будьте відповідальними учасниками дорожнього руху”, – нагадують у поліції.
ТЕМИ: СУСПІЛЬСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]