Рекордний патріотизм: аграрії Хмельниччини створили на полях гігантські символи до Дня Незалежності (ВІДЕО)

Економіка

Україна сьогодні відзначає День Незалежності. Аграрії Хмельницької області, тримаючи першість із врожайності зернових на продовольчому фронті, вирішили оригінальним подарунком привітати українців. На полях створили гігантські символи незламності: герби та карту нашої країни.

Рекордну мапу України виорали на гектарі поля працівники приватного підприємства “Україна-Агро-2С”, що в Кам`янець-Подільському районі. За інформацією пресслужби обласної військової адміністрації, близько 200 людей у вишиванках із синіми парасольками утворили посередині напис “Непереможна і єдина”. Такий рекордний об’єкт присвятили захисникам України.

Одразу на полях двох сільгосппідприємств виорали стильні тризуби. Довжина одного з них – близько 600 метрів. Над ними працювали  хлібороби Агропромхолдингу “Астарта Київ”, ТОВ “Волочиськ агро”, СТОВ “Гарант”, ТОВ “ВКФ Агро-Еко ХХІ”.

Аграрії кажуть, що таким чином хотіли, аби не лише з неба, а й з космосу усі побачили, що трударі продовольчого фронту та наші військові в одній обоймі готові всіма силами наближати перемогу України.

Зараз Хмельниччина тримає не тільки гуманітарний, а й продовольчий фронт. Тому разомі із аграріями ми вирішили по-особливому привітати нашу область і всю Україну з найважливішим державним святом”, – сказав начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм