Романтична історія хмельничанки з іноземцем закінчилася в’язницею

Кримінал

До 4-х років позбавлення волі Хмельницький міськрайонний суд засудив  38-річного громадянина Республіки Вірменія, якого визнав винним у вимаганні коштів з погрозою вбивства мешканки обласного центру (ч. 2 ст. 189  КК України).

Подробиці справи повідомили в пресслужбі суду.

Два роки тому чоловік, який приїхав із Вірменії в Україну, познайомився з хмельничанкою, а після палких побачень почав із нею спільно проживати. Коли ж молода жінка згодом познайомила його зі своєю матір’ю-підприємицею, він дізнався, що дочку вона ростила сама, адже її колишній чоловік уже 35 років проживає в Росїї й ніколи не виконував своїх обов’язків із утримання їхньої спільної дитини.

«Саме в цей час обвинувачений задумав виманити в родини чималі кошти за вигадані розтрати, нібито пов’язані із розшуком батька. Тож невдовзі він вже просто вимагав у 57-річної матері своєї співмешканки 5000 доларів США», – зазначили в суді.

Від «закоханого» почали надходити загрозливі смс по телефону. А в лютому минулого року під час зустрічі із нею пригрозив, що уб’є, якщо та не віддасть гроші. Тож перелякана жінка змушена була погодитися і вже через два дні передала йому 120 тисяч гривень. Однак одразу після цього вимагача із грішми в кишені затримала поліція.

«У суді обвинувачений розповів, що ці кошти він нібито повинен був сплатити російській фірмі, яка розшукала батька. І що з ним він разом зі співмешканкою зустрічалися і спілкувалися в Москві, де той проживає. Однак матір потерпілої повідомила, що насправді її донька у той час  їздила з обвинуваченим до Вірменії», – уточнили в суді.

За словами матері, донька під впливом лиходія винесла з квартири всі речі та здала в ломбард. Окрім того, запідозрила незваного гостя і в бажанні заволодіти згодом квартирою її доньки. Саме тому й звернулися по допомогу до працівників поліції.

У вироку міськрайонного суду йдеться й про те, що вина обвинуваченого у вимаганні коштів з погрозою вбивства підтверджується матеріалами проведення негласних слідчих дій аудіо-відеоконтролю.  

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу засудженому залишено попередню – тримання під вартою. Строк відбуття покарання рахуватиметься  з 14 лютого 2020 року. Вирок ще може бути оскаржений до апеляційного суду.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм