Рух частиною вулиці Зарічанська в Хмельницькому перекриють на 10 днів

Інфраструктура

На вулиці Зарічанська в Хмельницькому тривають капітальні ремонтні роботи з “порятунку” від затоплень під час зливових дощів. Тут на ділянці від будинку № 7 до вулиці Свободи влаштовуватимуть закриті водостоки.

Тож на період виконання робіт з 10 по 20 серпня цією частиною вулиці буде перекрито рух автомобільного та громадського транспорту. Крім того, буде тимчасово змінено схеми руху окремих тролейбусних та автобусних маршрутів.

Тролейбусні маршрути:

  • № 17 «Катіон – Автостанція №1» курсуватимуть від зупинки «Катіон» вулицями Інститутська, Кам’янецька (через зупинку «Торговельний центр»), далі Подільською, Свободи, Проскурівською, Старокостянтинівським шосе до автостанції №1. У зворотному напрямку рухатимуться від зупинки «Автостанція №1» Старокостянтинівським шосе, вулицями Шевченка, Свободи, Подільська, Кам’янецька, Інститутська до зупинки «Катіон».
  • № 56 «Гречани – Автостанція № 1» забезпечуватиметься через вулицю Степана Бандери, проспект Миру (кінцева зупинка «Автостанція № 1»);
  • № 5 «Міська лікарня – Автосалон» та № 9 «Ракове – Героїв Чорнобиля» не працюватимуть на період виконання ремонтних робіт.
  • за маршрутом № 19 «вул. Довженка – Торговельний центр» планується збільшення кількості тролейбусів протягом усього терміну виконання ремонту.

Автобусні маршрути:

  • № 22 “Катіон – Озерна” курсуватимуть вулицями Подільська, Свободи, Зарічанська, далі – за маршрутом;
  • № 24 сполученням: «Книжківці – Сілістра»забезпечуватиметься через вулицю Зарічанська, провулок Степана Бандери, вулиці Прибузьку та Свободи, далі – за маршрутом;
  • № 46 A «вул. Північна – Лезневе» та № 47 «Перший парковий – Катіон» курсуватимуть замість Зарічанської проспектом Миру.

Нагадаємо, до кінця літа на вулиці Трудова в обласному центрі буде сукладнено рух транспорту, тут латають дорожне покритя.

Управління комунальної інфраструктури сподівається на розуміння та просить вибачення за незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм