Рятувальники Хмельниччини застосували Starlink на оперативному навчанні (ФОТО, ВІДЕО)

Надзвичайні події

Хіміко-радіологічну лабораторію та супутниковий зв’язок Starlink застосували рятувальники Хмельниччини під час відшліфовування навичків з ліквідації наслідків витоку аміаку на небезпечному об’єкті.

Основна робота, як повідомляють в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, була покладена на фахівців мобільної хіміко-радіологічної лабораторії. А от з важкої техніки “бій” взяла на себе аварійно-рятувальна машина важкого типу САРМ-В.

Разом із рятувальниками на навчанні побувала часточка компанії Ілона Маска “SpaceX” – мобільно-оперативна група застосувала у роботі термінал супутникового зв’язку Starlink.

Головними завданнями рятувальників були проведення розвідки на місці виникнення надзвичайної ситуації, осадження хмари небезпечної хімічної речовини, а також накладання бандажу на пошкоджений резервуар. Мобільно-оперативна група налаштовувала зв’язок та передачу інформації [через Starlink] до Головного управління”, – коментує Андрій Гуменюк, начальник відділу організації пожежогасіння управління реагування на надзвичайні ситуації.

Нагадаємо, Хмельниччина в березні отримала першу партію терміналів супутникового зв’язку Starlink.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм