Шепетівська поліція розкрила обставини смерті чоловіка, якого скинули зі сходів
Учора, 6 березня, близько 4-ї години ранку до поліції Шепетівського району надійшло повідомлення від медиків швидкої допомоги про те, що в приміщенні приймального відділення помер невідомий чоловік. Його доставили із численними забоями голови. Поліцейські з’ясували – потерпілому завдав смертельних ушкоджень колишній засуджений.
Правоохоронці розкрили тяжкий злочин менше, ніж за добу, йдеться в повідомленні Шепетівського райуправління поліції.
«Ким був померлий, за яких обставин отримав травми – було невідомо, адже виклик швидкої здійснила місцева жителька. За її словами, померлий – її знайомий, що випадково впав», – зазначено у повідомленні.
За цим фактом поліцейські розпочали перевірку та встановили особу загиблого – 40-річного шепетівчанина. Оперативно відпрацювали його зв’язки, опитали свідків та затримали зловмисника, котрий наніс тілесні ушкодження потерпілому. Ним виявився чоловік, 1981 року народження, раніше засуджений за наркозлочини.
Як встановили правоохоронці, напередодні ввечері потерпілий та його кривдник розпивали спиртні напої у будинку їх спільного знайомого. Згодом до них приєдналась дружина власника будинку. Саме через ревнощі до неї зловмисник ударом ноги в груди зіштовхнув потерпілого з бетонних сходинок, від чого той впав та отримав травми голови, несумісні з життям.
Після скоєного чоловік втік з місця події, а власниця будинку викликала швидку.
Слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Зловмисника затримали та вже оголосили про підозру. Наразі ж вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. У разі доведення вини злочинцеві загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]