Шестеро пільгових випускників на Хмельниччині отримають заборговані 80 тис грн допомоги

Економіка

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нарахують та виплатять одноразову державну допомогу.

Таке рішення ухвалив суд за результатами розгляду позову Летичівської окружної прокуратури, повідомляють в пресслужбі обласної прокуратури.

Встановлено, що Меджибізька селищна рада не виплачувала дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади громади, передбачену законом одноразову державну допомогу у розмірі шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку.

Шести випускникам, які закінчили навчання у 2019-2021 роках, не нараховано та не виплачено майже 80 000 гривень. Щоб усунути ці порушення та забезпечити усіх дітей зазначеної категорії правом на одержання допомоги, Летичівська окружна прокуратура звернулась до суду із позовом”, – інформують в установі.

Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокурора та зобов’язав селищну раду нарахувати й виплатити ці кошти. Рішення суду, додають в прокуратурі, набрало законної сили.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм