Ще одна громада на Хмельниччині посилила карантин

Суспільство

У зв’язку зі значним поширенням коронавірусної інфекції, на території Дунаєвецької міської тергромади посилили карантинні заходи. Відповідне рішення ухвалили вчора, 3 квітня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначають в місцевому штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, денний стаціонар Дунаєвецької лікарні уже переповнений. Тому було розгорнуто додаткові ліжкомісця в кардіологічному відділенні.

«На денному лікуванні станом на 3 квітня перебуває 137 осіб і темпи приросту хвороби не зменшуються, а інтенсивно збільшуються. Багато інфікованих серед медичного персоналу, вчителів, дітей – з важким клінічним перебігом хвороби», – йдеться в повідомленні міськради.

Тож за рішенням комісії, на території громади заборонено до 9 квітня:

• діяльність закладів позашкільної та дошкільної освіти;

• роботу закладів громадського харчування (кафе, бари, ресторани тощо), в тому числі на відкритих майданчиках, крім обслуговування в готелях та тих, які здійснюють адресну доставку на працюють «на виніс»;

• здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезення пасажирів на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі у міському, приміському сполученні у кількості більшій, ніж 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічними характеристиками для транспортного засобу. Посадка і висадка пасажирів здійснюватиметься лише на автовокзалі і передбачених пунктах зупинки.

Паралельно діють заборони, раніше встановлені Хмельницькою обласною комісією ТЕБ та НС.

Нагадаємо, з 5 квітня на території Хмельницької міської тергромади посилено карантинні обмеження.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм