Ще один Центр гігієни для переселенців відкрили у Кам’янці-Подільському

Інфраструктура

Уже другий Центр гігієни для вимушених переселенців запрацював у Кам’янці-Подільському. Перший відкрили наприкінці березня і він був пілотним в Україні. Тож після схвальних відгуків численних користувачів вирішили облаштувати ще один.

Про це повідомив міський голова Михайло Посітко.

За його словами у новому Центрі гігієни, розташованому на проспекті Грушевського, 68, підключили 8 пральних машин, 2 сушарки, облаштували місце для прасування і душову кімнату. Скористатися ним можна з 10 до 17 години з понеділка по п`ятницю. Заклад підсилив комунальні пральні, які розмістили в трьох місцевих дитячих садочках у перші дні широкомасштабної війни.

(фото зі сторінки Facebook Михайла Посітко)

Те, що такі ініціативи наразі на часі, розуміємо з відгуків внутрішньо переміщених осіб і запитів у соціальних мережах. За два місяці роботи першого Центру (до речі, пілотного в Україні) його послугами скористалися близько 20 000 людей”, – зазначив мер.

Та додав, що проєкт вдалося втілити завдяки Товариству Червоного Хреста України, Асоціації лідерів сталого розвитку, районній військовій адміністрації і Подільському державному університету.

Згідно з даними міського штабу цивільної оборони, у гуртожитках, дитячих садочках Кам’янця-Подільського досі мешкає близько 2 000 внутрішньо переміщених осіб. Багато з тих, хто знайшов спершу тимчасовий прихисток у місті, тепер висловлюють бажання залишитися тут на постійне проживання. Натомість додому починають повертатися ірпінчани, кияни та харків’яни.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм