“Скарби” з каналізації: у водоканалі Хмельницького показали, що дістають з труб

Інфраструктура

Підбірку не надто приємних фото показали у комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал”.

Та додали, що спосіб викидувати сміття у смітник досить банальний. Але речі, які хмельничани спускають в унітаз створюють проблеми самим людям, які засмічують, їх сусідам, працівникам ЖЕКу та водоканалу.

Але їх могло б не бути, якби споживачі пам’ятали про те, що каналізація — не місце для гардеробу, що вже не потрібен (так, стара нижня білизна не пристосована для утилізації у трубах), а якщо ви хочете відмовитися від бабусиної вечері, бо на дієті — не потрібно викидати виделки прямо в унітаз”, – додали в КП.

У водоканалі підсумували, що “найпопулярніші предмети”, які викидають в унітаз (це ватні диски, підгузки, вологі серветки, жіночі засоби гігієни, вушні палички) – одні з найнебезпечніших. Бо вони не лише не розчиняються у воді, а навпаки збільшаться в рази об’ємі при потраплянні у воду і рано чи пізно призведуть до перекриття каналізації.

Найнесподіваніші предмети, що знаходили працівники комунального підприємства – шкатулки, цілий одяг та свинячі ратиці.

Цікаво, що часто у каналізації знаходять багато мілких купюр по 1-2 грн. Працівники жартують, що хмельничани, мабуть, використовують їх не за призначенням. Щороку працівники служби каналізаційних мереж МКП “Хмельницькводоканал” ліквідовують близько 5 тисяч засмічень у каналізаційних колекторах міста”, – інформують у водоканалі.

Працівники нагадують хмельничанам, що до міської каналізації категорично забороняється зливати:

жири;

будівельне сміття;

засоби контрацепції;

залишки їжі;

засоби гігієни (ватні палички, підгузки, прокладки тощо);

побутові предмети та ін.

(Фото КП “Хмельницькводоканал”)

Також читайте: У Хмельницькому частина нечистот потрапила до парку через знеструмлення каналізації

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм